plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Genius SP-HF1255A – z zamiłowania do stereo

Genius SP-HF1255A to drewniana konstrukcja, bazująca na sztywnej obudowie, którą wykonano z 9-milimetrowej płyty MDF. Kolumny dysponują łączną mocą 40W. Pasmo przenoszenia zawiera się w granicach 48Hz-20kHz, natomiast stosunek sygnału do szumu wynosi 85dB. Do ich budowy wykorzystano głośniki główne o średnicy 4 cali oraz 1-calowe głośniki wysokotonowe.

Potencjometry regulacji głośności oraz barwy dźwięku umieszczono na przednim panelu. Niewątpliwym atutem jest wykorzystanie uniwersalnego kabla RCA-minijack. Ponadto, wejście liniowe umożliwia podłączenie drugiego urządzenia audio, bez konieczności odłączania głośników od komputera. Dostępne jest również wyjście słuchawkowe, dające możliwość prywatnego odsłuchu ulubionych utworów.

Głośniki Genius SP-HF1255A objęte są 24-miesięczną gwarancją i można je kupić już za 137 PLN brutto.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl