plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Genius na stałej częstotliwości

Frequency Stationary System, w skrócie FSS – czyli system stabilizacji częstotliwości w SlimStar i820 odpowiada za kontrolowanie oraz utrzymywanie stałego połączenia radiowego z komputerem. Pozwala to na stabilną, 2,4GHz transmisję sygnału oraz wydłużenie zasięgu roboczego.

Klawiatura SlimStar i820 to bezprzewodowa technologia ukryta w stylowej konstrukcji. Układ klawiszy typu Apple zapewnia wygodę i komfort pracy. Dodatkowo klawiatura posiada 18 klawiszy szybkiego dostępu, co znacznie usprawnia poruszanie się w systemie.

Do zestawu producent dołącza poręczną bezprzewodową mysz, posiadającą schowek na mini odbiornik typu wepnij-i-zapomnij. Zarówno klawiatura jak i myszka są w pełni kompatybilne z każdym komputerem PC i notebookami.

Zestaw Genius SlimStar i820 będzie dostępny w cenie około 95 zł.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl