plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

GeIL 2133MHz dla platformy LGA 1156

Niebawem do sprzedaży trafią komplety o pojemnościach 2x 2GB (Ultra i EVO ONE) oraz 2x 4GB (wyłącznie EVO ONE). Każdy z nich dostępny będzie zarówno w wersji taktowanej zegarem 2000MHz, jak i w wersji o częstotliwości 2133MHz. Wszystkie pracują przy identycznych opóźnieniach 9-9-9-28 i nominalnym napięciu zasilania 1,65V.

Nowe pamięci powinny sprawdzić się na platformach wyposażonych w procesory Intel Core i5/i7 dla podstawki LGA 1156.

Pamięci marki GeIL z serii Ultra oraz EVO ONE objęte są dożywotnią gwarancją producenta i już niebawem trafią do oferty sieci salonów komputerowych Reactor oraz sklepu internetowego www.reactor.pl.

Ceny nie są jeszcze znane.

 

 

O marce GeIL

Tajwańska firma GeIL jest producentem najwyższej jakości układów pamięci dla komputerów stacjonarnych, notebooków i serwerów. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności oraz dużych możliwości zwiększania nominalnych parametrów pracy. Wszystkie pamięci marki GeIL objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.geilmemory.pl