plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

GBC MultiBind 208 na dwa style

GBC MultiBind 208 umożliwia oprawę dwoma sposobami: najpopularniejszym – grzbietowym i eleganckim drutowym. Dzięki temu użytkownik może sam decydować o wyglądzie swoich dokumentów. Bindownica dziurkuje do ośmiu kartek, a następnie przy użyciu dowolnego grzbietu, umożliwia oprawę nawet 125 arkuszy.

Wygodę użytkowania gwarantuje szeroka dźwignia, która zapewnia większą siłę nacisku podczas dziurkowania. Bindownica marki GBC ma lekką konstrukcję i poręczny uchwyt. Dzięki temu każdy użytkownik bez większego obciążania, może przenosić ją z miejsca przechowywania na stanowisko pracy. Jest to istotna cecha w przypadku małych i domowych biur, gdzie funkcjonalność odgrywa znaczącą rolę.

 

 

Dane techniczne GBC MultiBind 208:

• 2 style bindowania (grzebieniowy i  drutowy na 21 otworów)
• Dziurkuje 8 kartek
• Oprawia do 125 kartek grzbietami do 14 mm
• Regulacja krawędzi
• Szeroka dźwignia zapewnia większy nacisk przy dziurkowaniu
• Uchwyt do przenoszenia
• Gwarancja: 2 lata
• Cena detaliczna netto: 269,00 PLN