plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

G.Skill Ripjaws dla platformy Core i5

Dwukanałową serię G.Skill Ripjaws zaprojektowano z myślą o graczach. Producent deklaruje jednak wprowadzenie kolejnych modeli o prędkościach 2000MHz CL9 oraz 2200MHz CL8, które powinny zainteresować przede wszystkim entuzjastów overclockingu.

Nowe pamięci wyróżniają się także odświeżonym designem radiatora i powinny sprawdzić się w parze z nadchodzącą platformą Intel Core i5.

Zestawy DDR3 G.Skill Ripjaws niebawem dostępne będą w ofercie sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl. Ceny nie są jeszcze znane.

Wszystkie pamięci G.Skill objęte są wieczystą gwarancją producenta.

 

 

O marce G.Skill

Założona w 1989 roku tajwańska firma G.Skill jest producentem najwyższej jakości pamięci dla komputerów stacjonarnych, notebooków i serwerów. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności pracy w różnych konfiguracjach sprzętowych oraz, z dużych możliwości podkręcania parametrów.

Więcej informacji znajduje się pod adresem www.gskill.com