plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Funkcje trygonometryczne na darmowych korkach z matmy

Obecna edycja ma już za sobą pierwsze wykłady w Katowicach, Poznaniu i Warszawie, podczas których omawiane były zagadnienia, z którymi uczniowie mają największe problemy podczas egzaminu.

Najbliższe spotkanie (26 marca) będzie poświęcone funkcjom trygonometrycznym kąta ostrego, kolejne dwa, ciągom liczbowym oraz stereometrii, kombinatoryce i rachunkowi prawdopodobieństwa.

Udział w wykładach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie www.kalkulatory.pl i zapisać na listę uczestników – liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku jeśli komuś nie uda już zapisać się na zajęcia, bądź z racji zamieszkania nie będzie mógł wziąć udziału w wykładach, zapraszamy do skorzystania ze specjalnej darmowej aplikacji na Facebooka – „Dziś Matura”. Program generuje codziennie jedno pytanie maturalne, jednocześnie pozwala zmierzyć się z zadaniami z dni wcześniejszych. Jest on dostępny na naszym fan page`u kalkulatorypl – mówi Piotr Tomczak, z firmy Casio, organizator warsztatów.

Wykłady odbywają się we współpracy z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej z Warszawy.

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji można znaleźć na: www.kalkulatory.pl