plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Forbes rekomenduje Malinowe Hotele

Malinowe Hotele to sieć hoteli typu medical spa, w skład której aktualnie wchodzą dwa czterogwiazdkowe obiekty usytuowane w malowniczych zakątkach Polski. Malinowy Zdrój w Solcu – Zdroju w województwie świętokrzyskim oraz Malinowy Dwór w Świeradowie – Zdroju w dolnośląskim. To kolejne niezwykle ważne wyróżnienie dla naszych hoteli. W tym roku ponownie Malinowy Zdrój został uznany najlepszym Medical Spa w Polsce w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards – mówi Anna Arak, Brand Manager. – Certyfikat „Forbes Rekomenduje 2011” przyznawany jest miejscom, których usługi są na bardzo wysokim poziomie i mają oryginalną atmosferę. W naszym przypadku przyczyniły się do tego jeszcze specjalistyczne zabiegi z użyciem wody siarczkowej ze źródła „Malina” – dodaje Anna Arak.

Medical spa to hybryda między klinikami medycznymi, a typowym Spa. Łączy się w nich pielęgnacje z odpowiednio dobranymi zabiegami leczniczymi. W medical spa pracuje wykwalifikowany personel rehabilitantów, a także lekarze specjaliści, którzy ordynują program leczenia konkretnego pacjenta, który gwarantuje efekty terapii. Szczególny nacisk położony jest tutaj na centra rehabilitacji, gdzie goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu hydroterapii, fizykoterapii oraz różnych form masażu. Malinowe Hotele to prawdziwe medical spa*, gdzie leczy się wodą zgodnie z maksymą SPA – sanus per aquam – zdrowie przez wodę. Wszystkie zabiegi oparte są tu wyłącznie o naturalne metody z użyciem wody siarczkowej, wykorzystywanej choćby do kąpieli leczniczych. Prócz właściwości peelingujących działających zbawiennie na skórę, wspomaga ona leczenie układu kostno – ruchowego i działa przeciwzapalne – tłumaczy Anna Arak. Uzupełnienie tych propozycji stanowią zabiegi kosmetyczne i atrakcje typu Wellness.

 

 

*certyfikat Medical Wellness – przyznany przez Niemieckie Stowarzyszenie Wellness. Certyfikat ten przyznawany jest po spełnieniu szeregu wymogów związanych z audytem, potwierdzających wysoką jakość proponowanych zabiegów, leczenia oraz warunków hotelowych. Niemieccy eksperci przez kilka dni dokładnie sprawdzają jakość świadczonych usług pod względem fachowości przygotowania obiektu i obsługi, oraz zapewnienia odpowiedniej atmosfery i klimatu. W trosce o zachowanie wysokiego poziomu świadczonych usług Niemieckie Stowarzyszenie Wellness upoważnione jest do przeprowadzania anonimowych kontroli przez cały okres trwania  certyfikacji  Medical Wellness, to gwarancja zachowania najwyższych europejskich standardów.

 

Więcej informacji na: www.malinowehotele.pl

Malinowe Hotele
Malinowe Hotele**** Medical SPA – to hotele zlokalizowane w malowniczych miejscowościach uzdrowiskowych. O ich wyjątkowości świadczy wykorzystywane do zabiegów naturalne tworzywo lecznicze – woda siarczkowa pochodząca ze źródła „Malina”. Nowoczesne i eleganckie Hotele wyposażone w profesjonalne Centra Rehabilitacji; SPA & Wellness oferują szeroki wachlarz zabiegów leczniczych, kosmetycznych i pielęgnacyjnych.