plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Festiwal Filmów dla Dzieci w Bielsku-Białej

Na bielskim rynku do czwartku, 9 czerwca br. odbywać się będą plenerowe pokazy filmów ze Studia Filmów Rysunkowych (w dwóch turach: rano od godz. 9.00 do 13.00 oraz po południu od godz. 15.00 do 20.00). Projekcjom towarzyszyć będą happeningi oraz korowody postaci z udziałem postaci znanych z filmów z bielskiej wytwórni – m.in. Bolka i Lolka, Reksia czy Baltazara Gąbki.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, a sfinansowano go z środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków własnych stowarzyszenia.

Pomysłodawczynią festiwalu jest Grażyna Staniszewska, obecna radna miasta Bielsko-Biała, a wcześniej europosłanka RP. Staniszewska podkreśla, że organizacja Festiwalu Filmów dla Dzieci było jej marzeniem i ma nadzieję, że w przyszłości stanie się on jedną ze sztandarowych imprez odbywających się w regionie.

– Chcielibyśmy, aby impreza ta stała się cyklicznym, dużym, międzynarodowym festiwalem filmowym dla dzieci, podczas którego prezentowane będą filmy z całego świata, skierowane do młodych widzów. Na razie w naszym kraju nie ma takiej imprezy i mamy nadzieję, że uda nam się tę lukę wypełnić – podkreśla Grażyna Staniszewska.

Więcej o festiwalu:
www.bajkowemiasto.pl