plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Ferie Malinowo zakręcone

Od 29 stycznia do 12 lutego br. ogłaszamy akcję „Malinowe Ferie”. Wystarczy przesłać do redakcji Gazety Wrocławskiej zdjęcie obrazujące stopień zakręcenia danej rodziny z krótkim opisem, dlaczego jest najbardziej zakręcona i tym samym powinna spędzić ferie w Malinowym Dworze. Nasz hotel to idealne miejsce do spędzania wspólnych, rodzinnych chwil. Rodzice mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów leczniczych opartych na bazie wody siarczkowej ze źródła Malina lub zrelaksować się w strefie Spa&Welles. Na najmłodszych czekają zaś liczne zabawy i animacje. Miłośnicy białego szaleństwa też nie będą się nudzić. Mamy własny stok narciarski, szkółkę narciarską i wypożyczalnię sprzętu, słowem prawdziwe zimowe miasteczko! – mówi Anna Arak, Brand Manager Malinowych Hoteli.

Czytelnicy gazety będą mogli do 3 lutego br. głosować na wybraną rodzinę poprzez SMSy, a po tym terminie specjalna komisja wyłoni 10 najlepszych zdjęć, które zostaną opublikowane na łamach Gazety Wrocławskiej. To właśnie z finałowej dziesiątki, zostanie wybrana ta jedna, najbardziej zakręcona rodzina, która spędzi Malinowe Ferie w czterogwiazdkowym Hotelu Medical Spa Malinowy Dwór w Świeradowie – Zdroju.

Dodatkowo spośród głosujących, którzy w czasie trwania akcji oddadzą głos na wybrane zdjęcie drogą sms lub polubią Malinowe Hotele na Facebooku, zostaną wyłonieni szczęśliwcy, którzy otrzymają nagrody dodatkowe w postaci zestawów Balneokosmetyków (kosmetyków opartych na unikalnym połączeniu wyjątkowej mocy leczniczej wody siarczkowej z tradycyjnymi właściwościami naturalnych surowców i ekstraktów roślinnych).

Zatem wysyłajcie swoje zdjęcia i głosujcie na najlepsze z nich, bo wiadomo że w rodzinie siła!

 

Więcej informacji na: http://www.malinowydwor.pl

Malinowe Hotele
Malinowe Hotele**** Medical SPA – to hotele zlokalizowane w malowniczych miejscowościach uzdrowiskowych. O ich wyjątkowości świadczy wykorzystywane do zabiegów naturalne tworzywo lecznicze – woda siarczkowa pochodząca ze źródła „Malina”. Nowoczesne i eleganckie Hotele wyposażone w profesjonalne Centra Rehabilitacji; SPA & Wellness oferują szeroki wachlarz zabiegów leczniczych, kosmetycznych i pielęgnacyjnych.