plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Ferie Malinowo zakręcone

Od 29 stycznia do 12 lutego br. ogłaszamy akcję „Malinowe Ferie”. Wystarczy przesłać do redakcji Gazety Wrocławskiej zdjęcie obrazujące stopień zakręcenia danej rodziny z krótkim opisem, dlaczego jest najbardziej zakręcona i tym samym powinna spędzić ferie w Malinowym Dworze. Nasz hotel to idealne miejsce do spędzania wspólnych, rodzinnych chwil. Rodzice mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów leczniczych opartych na bazie wody siarczkowej ze źródła Malina lub zrelaksować się w strefie Spa&Welles. Na najmłodszych czekają zaś liczne zabawy i animacje. Miłośnicy białego szaleństwa też nie będą się nudzić. Mamy własny stok narciarski, szkółkę narciarską i wypożyczalnię sprzętu, słowem prawdziwe zimowe miasteczko! – mówi Anna Arak, Brand Manager Malinowych Hoteli.

Czytelnicy gazety będą mogli do 3 lutego br. głosować na wybraną rodzinę poprzez SMSy, a po tym terminie specjalna komisja wyłoni 10 najlepszych zdjęć, które zostaną opublikowane na łamach Gazety Wrocławskiej. To właśnie z finałowej dziesiątki, zostanie wybrana ta jedna, najbardziej zakręcona rodzina, która spędzi Malinowe Ferie w czterogwiazdkowym Hotelu Medical Spa Malinowy Dwór w Świeradowie – Zdroju.

Dodatkowo spośród głosujących, którzy w czasie trwania akcji oddadzą głos na wybrane zdjęcie drogą sms lub polubią Malinowe Hotele na Facebooku, zostaną wyłonieni szczęśliwcy, którzy otrzymają nagrody dodatkowe w postaci zestawów Balneokosmetyków (kosmetyków opartych na unikalnym połączeniu wyjątkowej mocy leczniczej wody siarczkowej z tradycyjnymi właściwościami naturalnych surowców i ekstraktów roślinnych).

Zatem wysyłajcie swoje zdjęcia i głosujcie na najlepsze z nich, bo wiadomo że w rodzinie siła!

 

Więcej informacji na: http://www.malinowydwor.pl

Malinowe Hotele
Malinowe Hotele**** Medical SPA – to hotele zlokalizowane w malowniczych miejscowościach uzdrowiskowych. O ich wyjątkowości świadczy wykorzystywane do zabiegów naturalne tworzywo lecznicze – woda siarczkowa pochodząca ze źródła „Malina”. Nowoczesne i eleganckie Hotele wyposażone w profesjonalne Centra Rehabilitacji; SPA & Wellness oferują szeroki wachlarz zabiegów leczniczych, kosmetycznych i pielęgnacyjnych.