plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Exilim EX-G1 nagrodzony przez TIPA

TIPA to niezależne stowarzyszenie zrzeszające 29 branżowych magazynów, pochodzących z 13 krajów. Każdego roku zrzeszone redakcje głosują na technolgie oraz produkty, które debiutowały na rynku w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Glosujący biorą pod uwagę różnorodne kryteria, w tym m.in.: innowacyjność, wykorzystane technologie, design, ergonomię, komfort czy stosunek ceny do wydajności.

W tym roku uznanie członków jury zdobył m.in. aparat Casio Exilim EX-G1, który jest nie tylko odporny na wstrząsy, ale znosi również niską temperaturę i bez problemu wykonuje zdjęcia nawet przy 10 stopniowym mrozie. Ponadto, jest wodoodporny i przystosowany do użytku pod wodą.

Redakcja magazynu FOTO, polski członek TIPA, zamierza wręczyć statuetki polskim przedstawicielom nagrodzonych firm na czerwcowych targach fotopolisEXPO. Wyróżniony aparat Casio Exilim EX-G1 jest dostępny w polskich sklepach i można go kupić już za 999 PLN brutto.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl

 

 

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.