plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

EX-Z350 – 100 gramów komfortu

Stylowy EX-Z350 posiada 4-krotny zoom optyczny oraz 12.1 megapikselową matrycę, która pozwala wykonywać zdjęcia z wiernie odwzorowanymi detalami nawet niewielkich elementów. Nowość charakteryzuje się także dużym, blisko 7 centymetrowym (2.7 – cali) kolorowym wyświetlaczem LCD TFT, zapewniającym dokładny podgląd wszystkich obiektów, zdjęć czy filmów.

Casio Exilim EX-Z350 posiada również 23 tryby tematyczne Best Shot. Dzięki czemu, aparat, w zależności od wybranego trybu zastosuje optymalne ustawienia, zapewniając tym samym zdjęcie najlepszej jakości.

Interesująco prezentują się również dodatkowe funkcje, jak system wykrywania twarzy, elektroniczna stabilizacja obrazu (Anti Shake DSP) czy inteligentny autofocus, które pozwolą uchwycić ważne chwile. Dodatkowo nowość od Casio wyposażono w tryb Make-Up Mode umożliwiający retusz fotografii oraz tryb krajobrazu, który analizuje obraz i wzmacnia kolorystykę zdjęcia.

Komfortowym rozwiązaniem zastosowanym w EX-Z350 jest tryb Easy Mode, który dostosowuje ustawienia aparatu do warunków, ograniczając tym samym czynność fotografowania do naciśnięcia spustu migawki.

Kompakt waży 100g (bez baterii), a w największym miejscu ma grubość 18mm, przez co zmieści się niemal w każdej kieszeni, czy torebce.

Nowy Exilim będzie dostępny od połowy czerwca w pięciu wersjach kolorystycznych – srebrnej, czarnej, niebieskiej, amarantowej i różowej, w sugerowanej cenie 599 PLN brutto.

Więcej na www.exilim.pl
Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.
 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl