plane

Blog

test

Elegancka towarzyszka karnawałowych imprez

CCV 200 GL_

Na rynek wchodzi właśnie nowa chłodziarka do wina Candy. Urządzenie przyda się koneserom tego szlachetnego trunku oraz wszystkim entuzjastom karnawałowych bankietów, bali i prywatek.

Aby wino nie straciło swojego smaku i koloru musi być przechowywane w odpowiednich warunkach. Ważna jest temperatura, wilgotność oraz brak dostępu światła słonecznego. Pomieszczeniem, w którym proces dojrzewania wina przebiega prawidłowo, jest piwnica. Jednak urok leżakowanych butelek można przenieść także na powierzchnię i delektować się ich widokiem – wystarczy zakupić odpowiednią chłodziarkę do wina.

CCV 200GL  to nowa winiarka, która z powodzeniem zastąpi piwniczkę, stając się zarazem ozdobą salonu. Wewnątrz zmieści się aż 40 butelek. Można regulować temperaturę w poszczególnych komorach dla różnych gatunków wina. Urządzenie wyposażone jest w specjalne amortyzatory zabezpieczające przed drganiem, które mogłoby zakłócić proces dojrzewania wina. Posiada także przyciemniane szyby, chroniące przed dostępem światła. Winiarka wyróżnia się eleganckim designem. Czarna obudowa, duży uchwyt i stylowe półki w kolorze jasnego drewna sprawiają, że będzie pasować do każdego wnętrza, nadając mu charakteru.

Urządzenie jest dostępne w dobrych sklepach AGD na terenie kraju i kosztuje 1599 zł.