plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Ekstremalny weekend w obiektywie

NINTENDO BMX DAY 2011 to kolejna edycja wydarzenia, które w zeszłym roku ściągnęło setki zawodników nie tylko z Warszawy, ale z całej Polski. 19 marca skatepark Jutrzenka zmieni się w centrum sportów ekstremalnych w Polsce. W ciągu trwania imprezy widzowie będą mogli zobaczyć popisy najlepszych zawodników rywalizujących ze sobą w dwóch kategoriach: amator i pro.

Każda impreza związana ze sportami ekstremalnymi jest atrakcyjna dla oka i… obiektywu. Z doświadczenia wiemy, że podczas tego typu wydarzeń widzowie wykonują po kilkadziesiąt zdjęć. Chcielibyśmy zachęcić ich do dzielenia się swoimi pracami i pasją. Stąd pomysł na zabawę – mówi Piotr Wierzbicki Z firmy ZIBI, wyłącznego dystrybutora Casio na Polskę.

Konkurs został podzielony na dwa etapy. Podczas pierwszego, zadaniem uczestników jest zamieszczenie do 26 marca na stronie www.exilim.freestyle.pl zdjęcia z NINTENDO BMX DAY 2011. Drugi etap, to głosowanie internautów na najciekawsze prace, które potrwa do 17 kwietnia.

Najpopularniejsza i najlepiej oceniana fotografia zostanie nagrodzona stylowym aparatem Casio Exilim EX-Z2000, wyposażonym w baterię umożliwiającą wykonanie nawet 580 zdjęć na jednym ładowaniu. Laureat drugiego miejsca otrzyma szybkostrzelny kompakt Casio Exilim EX-FS10, który pozwala nagrywać filmy z prędkością do 1000 klatek na sekundę. Natomiast autor trzeciego najpopularniejszego zdjęcia wygra zestaw gadżetów firmy Casio.

Konkurs startuje 19 marca.

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl