plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Ekstremalny duet Casio na wakacje

Dzięki promocyjnej ofercie dostaniemy aż 30-procentowy rabat na zakup dowolnego zegarka marki Casio. Aby otrzymać zniżkę, wystarczy kupić aparat Casio Exilim. Do każdego modelu dołączana jest specjalna karta, uprawniająca do nabycia zegarka o 30% taniej. Upust można zrealizować w sklepach Time Trend i EuroTime.

Atrakcyjna cena pozwoli skompletować wakacyjny zestaw, składający się np. ze smukłego i odpornego na wszystko aparatu EX-G1 oraz wytrzymałego zegarka G-Shock. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by produkty dobierać według własnego uznania, upodobań, a przede wszystkim indywidualnych potrzeb.

Pomimo tego, że karty rabatowe będą wydawane tylko w sierpniu, decyzję o kupnie zegarka możemy odłożyć na termin późniejszy. Okres ważności kuponu rabatowego przewidziano do października.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl

Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl