plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Ekspresyjny konkurs Casio Exilim dobiega końca

Krótki film (od 30 sek. do 5 minut) należy podłączyć na stronie www.youtube.com/channel/zimoweexpresje oraz zgłosić na adres exilim.warsztaty@zibi.pl. Specjalny formularz zgłoszeniowy znajduje się w zakładce Aktualnosci na stronie www.exilim.pl. O wygranej decyduje liczba odwiedzin, datowana na dzień 15 marca 2010, na godzinę 12:00. Pod uwagę brane będą także pozytywne oceny i komentarze.

EX-G1 to nowy, wytrzymały na wstrząsy i niską temperaturę, aparat z serii Casio Exilim G. Jak cała seria G, jest wodoodporny i przystosowany do nurkowania. Posiada wiele ciekawych funkcji, w tym m.in. możliwość wykonywania zdjęć z odstępem czasowym. Zachowano w nim również niezwykle smukłą obudowę – 19,9 mm – dzięki czemu jest to najcieńszy aparat przeciwwstrząsowy na świecie.

Konkurs potrwa do 15 marca 2010 r. Zwycięzcę, w dniu 19 marca 2010 r., wyłoni Jury.

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.exilim.pl