plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

EISA nagrodziła turystyczny aparat Casio

EISA to zrzeszenie dziennikarzy reprezentujących 50 czasopism z 19 krajów poświęconych tematyce multimediów. Coroczne nagrody EISA Awards są przyznawane różnym urządzeniom w kilkudziesięciu kategoriach.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że nasz aparat wybrali najlepsi specjaliści z całej Europy. To dowód na to, że ZR100 jest jedną z najlepszych propozycji tego roku na rynku aparatów kompaktowych. Fakt, iż EISA już drugi raz doceniła kompakt Casio Exilim, pokazuje, że rozwój naszej marki zmierza we właściwym kierunku – mówi Piotr Wierzbicki z firmy Casio.

Casio Exilim EX-ZR100 za sprawą 25x zoomu i funkcji Mulit Frame SR specjalizuje się w zdjęciach z dużej odległości. Zastosowanie technologii High Dynamic Range, która odpowiada za składanie kilku fotografii w jedną, poprawia jakość wykonywanych fotografii. Dzięki niej zarówno jasne jak i ciemne powierzchnie są tak samo wyraźne.

Funkcje te są przydatne zwłaszcza w niedoświetlonych pomieszczeniach, jak np. muzea czy zabytkowe kościoły, ale też podczas gorszej pogody, kiedy pojawiają się problemy wynikające z mniejszej ilości światła

Sercem EX-ZR100 jest Exilim Engine HS, za sprawą którego procesor jeszcze szybciej rozpoznaje i przetwarza obraz oraz optymalizuje ustawienia aparatu do warunków otoczenia. Ponad to model ten pozwala nagrywać filmy i robić zdjęcia w trybie High Speed z prędkością 40 klatek na sekundę. Tym samym bez problemu rejestruje ruch szybkich obiektów – np. przebiegających zwierząt.

Tegoroczny laureat EISA jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1699 PLN brutto.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl

Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.