plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

EasyPen M610 – 8 milimetrów komfortu

Szeroki obszar roboczy o wymiarach 6 na 10 cali można dopasować do monitora PC, przełączając go do formatu 4:3. Bezprzewodowe pióro, w połączeniu z szybkością odczytu ruchu na poziomie 200 punktów na sekundę, ma zagwarantować pewną kontrolę nad projektem. Używanie go zamiennie z klawiaturą i myszką powinno również skutecznie zredukować napięcie mięśni, ramion, ścięgien oraz nerwów.

Pióro można przechowywać w specjalnym zacisku po prawej stronie urządzenia. Ponadto, tablet wyposażono w 4 klawisze skrótu. Jest on kompatybilny z systemami Windows (7/Vista/XP/2000) i Mac OS X (od wersji 10.3.5). W zestawie znajduje się oprogramowanie, dwie dodatkowe końcówki pióra, bateria AAA oraz wielojęzyczna instrukcja obsługi.

Genius EasyPen M610 objęto 24-miesięczną gwarancją producenta, a sugerowana cena detaliczna wynosi 296 PLN brutto.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl