plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Darth Vader po raz pierwszy w Polsce

Im bliżej drugiego zlotu miłośników Gwiezdnych Wojen – StarForce 2010, tym więcej szczegółów ujawniają organizatorzy. „Sobotnie popołudnie jest zarezerwowane dla dwóch (!) Lordów Vaderów” – mówi Rafał Frąckiewicz, koordynator StarForce 2010 z Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej – „Odbędzie się wówczas spotkania z Davidem Prowsem (pierwszym odtwórcą tej roli) i z Tomaszem Bednarkiem, czyli polskim głosem Anakina Skywalkera – młodego Vadera”.

To nie koniec atrakcji związanych z Mrocznym Lordem. W Bydgoszczy podziwiać będzie można doskonałą replikę jego stroju, makietę w rzeczywistej skali wykonaną z klocków LEGO, a także instalację balonową, na której zmierzy się w pojedynku z małym wzrostem, lecz wielkim duchem, Mistrzem Yodą.

Gwiezdne Wojny to jednak nie tylko Ciemna Strona Mocy, dlatego każdy, kto przybędzie na Wyspę Młyńską, będzie mógł wcielić się w przyszłego Rycerza Jedi i wziąć udział w przygotowaniach do walki z Imperium.

Opisane atrakcje to zaledwie niewielki wycinek – cały program imprezy i więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej imprezy – www.starforce.eu

Organizatorami StarForce 2010 są Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna, Urząd Miasta Bydgoszcz, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, przy współpracy Bydgoskiego Fanklub Star Wars i Toruńskiego Imperium Star Wars oraz członków Legionu 501 (Polish Garrison) i Rebel Legionu
(Eagle Base). Patronat nad imprezą sprawuje Polska Organizacja Turystyczna.

StarForce 2010 współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

StarForce 2010 odbywa się za zgodą firmy Lucasfilm Ltd., która na potrzeby konwentu i jego promocji udzieliła organizatorom zgody na korzystanie ze znaków towarowych i zdjęć pochodzących z sagi Star Wars.
© 2010 Lucasfilm Ltd. All rights reserved. Used under authorization