plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • Grafika
test

Darmowe Korepetycje po raz trzeci

Grafika

14 kwietnia, odbędą się przedostatnie już wykłady w ramach Darmowych Korepetycji Matematycznych. Tym razem na spotkaniach w Warszawie, Katowicach i Poznaniu zostaną omówienie zagadnienia sprawiające uczniom najwięcej trudności podczas egzaminu maturalnego.

 Stereometria, kombinatoryka, rachunek prawdopodobieństwa oraz funkcje trygonometryczne kąta ostrego i ciągi liczbowe, będą tematami spotkań  14 kwietnia.

 Wyniki zeszłorocznych matur pokazały, że tego typu zagadnienia są szczególnie ważne. Dlatego w tym roku, zdecydowaliśmy się położyć na nie jeszcze większy nacisk, tak by każdy uczestnik miał możliwość uzupełnienia swoich ewentualnych braków w tej kwestii – komentuje Piotr Tomczak, organizator warsztatów.

 Udział w wykładach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie www.kalkulatory.pl i zapisać na listę uczestników – jednak liczba miejsc jest ograniczona.

 W przypadku jeśli komuś nie uda się zapisać na zajęcia, bądź z racji zamieszkania nie będzie mógł wziąć udziału w wykładach, zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji na Facebooku – Dziś Matura 2012 – mówi Tomczak.

 Wykłady odbywają się we współpracy z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej z Warszawy.

 Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji można znaleźć na: www.kalkulatory.pl