plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • MPen_M508_1
  • MPen_M508_3
  • MPen_M508_4
test

Czuły dotyk Geniusa

MPen_M508_1

Genius MousePen M508 to tablet o bardzo dobrej precyzji, którą osiągnięto w połączeniu z wysoką rozdzielczością równą 4000LPI oraz zastosowaniem bezprzewodowego piórka o czułości 1024 poziomów nacisku. Powierzchnia tabletu rejestruje ruch z szybkością 200PPS, co nawet przy dynamicznym rysowaniu zapewnia płynny odczyt.

Na obszarze roboczym umieszczono unikalny panel dotykowy z 13 w pełni programowalnymi klawiszami. Oprócz tego tablet posiada 4 fizyczne klawisze szybkiego dostępu z funkcjami cofania, mazania, tworzenia nowych warstw oraz wybierania rodzaju pędzla. Nawigację ułatwia funkcjonalny dotykowy pad odpowiadający za przybliżanie, oddalanie, przesuwanie i kontrolę pędzla.

Tablet MousePen M508 spełnia swoją funkcję podczas pisania, rysowania, szkicowania oraz nawigacji w systemie. Urządzenie posiada również specjalny uchwyt dla piórka co zapobiega jego zgubieniu. Tablet jest kompatybilny zarówno z systemami Windows jak i Mac OS X.

Specyfikacja techniczna:
• Obszar roboczy 5”x8” z możliwością zmiany proporcji 4:3 i 16:10
• Dotykowy pad odpowiadający za przewijanie, przybliżanie, oddalanie oraz kontrolę pędzla
• Rozdzielczość: 4000LPI
• Czułość pióra: 1024 stopni nacisku
• Szybkość odczytu ruchu: 200PPS
• Bezprzewodowe pióro oraz myszka w zestawie

Więcej informacji na stronie: www.geniusnet.pl