plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • Enhance_PLUS_2
  • Enhance_PLUS_3
  • Enhance_PLUS_1
test

Cyfrowe przyspieszenie od Geila

Enhance_PLUS_1

Firma GeIL wprowadza na rynek nową serię dwu i trzy-kanałowych zestawów pamięci DDR3 Enhance PLUS. Nowe moduły DDR3 posiadają zwiększone częstotliwości o wartościach równych 1500MHz oraz 1750MHz.

W porównaniu z poprzednimi modelami nowy zestaw Enhance PLUS posiada zwiększone ustawienia częstotliwości. Standardowy zegar pamięci wynosi 1333MHz CL9, w Enhance PLUS jest równy 1500MHz, natomiast 1600MHz CL9 zostało zwiększone do 1750MHz CL9. Ustawienia te można w prosty sposób aktywować z profilu XMP na platformie Intel P55.

Nowe pamięci zostały wyposażone w specjalnie zmodyfikowany radiator PLUS, który zwiększa efektywność chłodzenia. Dzięki technologii Die-hard Burn-in kości DDR3 Enhance PLUS odznaczają się wyjątkową wytrzymałością oraz zapewniają długotrwałą bezawaryjną pracę.

Seria Enhance PLUS:
Dwukanałowe:
• 1500MHz CL9-9-9-24, 4GB (2x2GB)
• 1500MHz CL9-9-9-24, 8GB (2x4GB)
• 1750MHz CL9-9-9-28, 4GB (2x2GB)
• 1750MHz CL9-9-9-28, 8GB (2x4GB)
Trzykanałowe:
• 1500MHz CL9-9-9-24, 6GB (3x2GB)
• 1500MHz CL9-9-9-24, 12GB (3x4GB)
• 1750MHz CL9-9-9-28, 6GB (3x2GB)
• 1750MHz CL9-9-9-28, 12GB(3x4GB)

Specyfikacja techniczna
• Napięcie: 1.5V
• Radiator: system radiatora PLUS
• Technologia: DBT (Die-hard Burn-in Technology)
• Gwarancja: dożywotnia

Nowe pamięci dostępne są w cenie od 195 do 559 pln.

O marce GeIL
Tajwańska firma GeIL jest producentem najwyższej jakości pamięci komputerowych dla komputerów stacjonarnych, notebooków i serwerów. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności pracy w różnych konfiguracjach sprzętowych oraz dużych możliwości zwiększania parametrów pracy. Wszystkie pamięci marki GeIL objęte są dożywotnią gwarancją producenta.