plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • FaceCam 1000 product-1
  • FaceCam 1000 product-8
  • FaceCam 1000 product-7
  • FaceCam 1000 product-5
test

Cyfrowe oko Geniusa

FaceCam 1000 product-5

Dzięki nowoczesnemu sensorowi kamerka internetowa Genius FaceCam 1000 ma możliwość przekazywania obrazu z szybkością 30 klatek na sekundę, o rozdzielczości 1280×720 pikseli. Dodatkowo urządzenie wyposażono w precyzyjny obiektyw, który zapewnia dobrą ostrość.

FaceCam 1000 waży 16g i ma zaledwie 1cm grubości. Dzięki ruchomej konstrukcji użytkownik ma możliwość obracania obiektywem o 360 stopni, co zwiększa wygodę użytkowania. Kamerka posiada również klips mocowania do laptopów.

Zastosowana technologia wepnij-i-działaj w FaceCam 1000 pozwala na korzystanie z kamerki zaraz po podpięciu do komputera. Bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania czy sterowników. A mechanizm ochrony obrazu (IPM) zabezpiecza przekazywany obraz w sieci.

Genius FaceCam 1000 można kupić już za około 50 PLN.

Specyfikacja techniczna:
• Sensor optyczny: 720P HD
• Rozdzielczość: 1280x720P
• Szybkość rejestrowania obrazu: 30fps
• Regulacja: 360 stopni w poziomie
• Precyzyjny układ optyczny
• Mechanizm ochrony obrazu (IPM)
• Technologia wepnij-i-działaj