plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Chwytaj chwile i zgarniaj nagrody

Blog to przede wszystkim osobisty pamiętnik, natomiast fotoblog to coś znacznie więcej. Poza chronologiczną publikacją fotografii, które opowiadają o ich autorze, niejednokrotnie mamy do czynienia z galeriami fotograficznymi na najwyższym poziomie. Równie często fotoblogi stają się swoistym portfolio autora, otwierając tym samym drogę do zawodowstwa.

Konkurs Fotoblog Roku 2010 wystartował 7 kwietnia i potrwa do 31 sierpnia włącznie. Na autorów trzech fotoblogów, które zdobędą najwięcej głosów czekają wartościowe nagrody. Marka Casio Exilim, jeden z głównych partnerów akcji, ufundowała najnowsze modele aparatów z serii High Speed, w tym m.in. EX-FH25 i EX-FH100.

Strona konkursowa dostępna jest pod adresem: www.swiatobrazu.pl/fotoblog

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.exilim.pl