plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Chopin w kukurydzy

Uroczystemu otwarciu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje. Goście wysłuchają Koncertu Chopinowskiego w Sali Balowej Pałacu. Będzie też można polatać nad kukurydzianym obiektem motolotnią i balonem. Co więcej, poznawanie arkan labiryntu będzie okazją do sprawdzenia swojej wiedzy na temat życia i twórczości wielkiego artysty oraz zdolności orientacji w terenie. Na kukurydzianych ścieżkach zostaną bowiem rozrzucone pytania. Każdy uczestnik zabawy będzie miał za zadanie odszukać te pytania i uzupełnić specjalną krzyżówkę. Prawidłowo wypełnione kupony wezmą udział w losowaniu nagród.

W tym roku w pracach nad wytyczeniem obiektu brali udział studenci z niemieckiej uczelni Hochschul für Technik und Wirtschaft z Drezna. Wykorzystali oni projekt, przygotowany przez amerykańską firmę „The Maize”, poświęcony obchodom 200-tnej rocznicy urodzin Fryderyka Chopina.

Otwarcie labiryntu w kukurydzy zaplanowane jest na godzinę 15.30. Labirynt w Kurozwękach czynny będzie w okresie lipiec – październik.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.swietokrzyskie.travel.

Program:
15.30 Uroczyste otwarcie labiryntu z udziałem m. in. Wojewody Świętokrzyskiego
17.00 Koncert Chopinowski w Sali Balowej Pałacu
Od 17.00 loty motolotnią nad Kurozwękami
Ok. godz. 19 rozpoczną się loty balonowe