plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Casio Tryx nagrodzony przez TIPA

TIPA to niezależne stowarzyszenie zrzeszające 30 branżowych magazynów, pochodzących z 13 krajów. Każdego roku redakcje głosują na najlepsze produkty minionych 12 miesięcy. Głosujący biorą pod uwagę różnorodne kryteria, w tym m.in.: innowacyjność, wykorzystane technologie, design, ergonomię, komfort czy stosunek ceny do wydajności.

W tym roku uznanie członków jury zdobył aparat Casio Exilim TRYX (EX-TR100), który doceniono za jego innowacyjny design i funkcjonalność. Model ten oparto na trzech modułach: obrotowego ekranu, ramki i optyki. Wszystkie elementy połączono ruchomymi łożyskami, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dużej ilości konfiguracji jego położenia. Ramka np. może pełnić funkcję podstawy, bądź zaczepu umożliwiającego zawieszenie aparatu na gałęzi drzewa.

Casio Tryx wyposażono w matrycę typu BSI CMOS o rozdzielczości 12,1 megapikseli i 3 calowy dotykowy ekran LCD. Aparat posiada szereg funkcji: m.in. HDR Art, tryb panoramy czy też wyzwalacz migawki sprzężony z czujnikiem ruchu.