plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Casio na celowniku GameFestival 2011

Jubileuszowa edycja turnieju, która po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie, jest imprezą typu Bring Your Own Computer – co oznacza, że gracze mają możliwość rozgrywania meczy na własnym sprzęcie. Turniej jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą pokazać swoje umiejętności i doświadczenie.

Podczas weekendowych zmagań głównymi platformami rozgrywek będą jedne z najpopularniejszych gier sieciowych na świecie: Counter-Strike: Source i pierwsza część Modern Warfare. Turniej wyłoni najlepszą polską pięcioosobową drużynę i zawodnika w każdej z tych gier.

Laureaci otrzymają nagrody o łącznej wartości 30 tys. PLN. Jednymi z nich są aparaty Casio Exilim EX-Z350 wyposażone w tryb Best Shot i Easy Mode.

Gospodarzem turnieju jest Szkoła Główna Handlowa. Więcej informacji na: www.gamefestival.pl

Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.