plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Casio Exilim na łódzkich targach foto

Matryca o wysokiej czułości pozwala na fotografowanie ruchomych obiektów, przy zachowaniu odpowiedniej ostrości i głębi kolorów. Zastosowano ją m.in. w modelu EX-FH100, który posiada 24-milimetrowy, szerokokątny obiektyw.

Targi fotograficzne w Łodzi będą również okazją do bliższego zapoznania się z rodziną aparatów Exilim Zoom. Poza EX-Z330 pokazane zostaną EX-Z2000 oraz EX-Z550. Wyposażono je w funkcję Dynamic Photo oraz tryb Make-Up.

Casio zaprezentuje także aparat Exilim EX-H15, który jest bezpośrednim następcą EX-H10. Premierowy model, poza eleganckim designem, cechuje nowy procesor obrazu oraz wydajna bateria, pozwalająca na wykonanie nawet 1000 zdjęć.

Zwiedzający będą mieli możliwość przetestowania funkcji High Speed oraz wzięcia udziału w konkursach, w których codziennie do wygrania będzie aparat EX-Z330. Z myślą o entuzjastach aktywnego wypoczynku, przygotowano prezentację możliwości modelu EX-G1.

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.exilim.pl