plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Casio Exilim EX-FH100 – łowca chwil

EX-FH100 wykonuje zdjęcia seryjne w wysokiej, 9-megapikselowej rozdzielczości. Dodatkowo, dzięki rozbudowanemu programowi BEST SHOT high-speed, aparat samoczynnie dostosuje ustawienia do panujących warunków. Funkcja ta w połączeniu z tzw. „trybem wejścia” umożliwia wykonywanie fotografii automatycznie, z chwilą, gdy obiekt znajdzie się w zaznaczonym obszarze.

Casio Exilim EX-FH100 posiada także możliwość nagrywania filmów w trybie High Speed z prędkością do 1000 klatek na sekundę. Wykonane nagrania mogą zostać potem odtworzone w trybie ultra slow-motion.

Dziesięciokrotny zoom optyczny z mechanicznym stabilizatorem obrazu, w który wyposażono EX-FH100, umożliwia przybliżenie odległych obiektów, eliminując jednocześnie efekt rozmycia. W połączeniu z 24-milimetrowym, szerokokątnym obiektywem, aparat pozwala uchwycić np. większy fragment krajobrazu czy grupę ludzi z bliższej odległości.

Nie zapomniano także o predefiniowanych trybach ustawień oraz dodatkowych funkcjach, takich jak tryb Multi-Motion, Korekta Opóźnienia czy zdjęcia High Speed nocą.

Sugerowana cena detaliczna modelu EX-FH100 wynosi 1299 PLN brutto.

Więcej na www.exilim.pl

Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.exilim.pl