plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Candy i Hoover w konkursie Dobry Wzór 2011

Pod lupę ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego trafiło prawie tysiąc produktów i usług dostępnych na polskim rynku. Spośród nich do udziału w konkursie „Dobry Wzór 2011” zakwalifikowano te, które wyróżniały się pod względem designu i funkcjonalności. Oceniano m.in.: nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe, ergonomię, walory użytkowe i funkcjonalne oraz estetykę.

Linia lodówek Candy Krio, która znalazła się w gronie produktów nominowanych do konkursu, to kwintesencja nowoczesnego minimalizmu. Kubistyczna forma, a także lekka konstrukcja bez ozdobników sprawiają, że Krio będzie idealnym dopełnieniem każdej kuchni. Oprócz standardowych kolorów jak biały i stalowy, lodówki dostępne są też w wersjach imitujących strukturalnie i kolorystycznie jasne i ciemne drewno (wenge). Krio wyróżnia się także pod względem zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Wśród nich na uwagę zasługują m.in. oświetlenie LED, wyjmowane uszczelki czy specjalnie zaprojektowane drzwi zwiększające izolację termiczną.

Eksperci docenili także walory żeliwnej płyty gazowej Hoover HF7. Ruszty zintegrowane z powierzchnią płyty tworzące jednolitą formę – to przełomowe rozwiązanie w stosunku do tradycyjnych płyt gazowych. Płynne linie i brak krawędzi nadają konstrukcji delikatności i finezyjnej lekkości. Płyta wyposażona jest w nowatorskie palniki PREMIX, dzięki którym można gotować szybko i oszczędnie. Dopełnieniem całości są nowoczesne pokrętła podświetlane diodowo.

„Dobry Wzór” to konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku, organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jego celem jest wyróżnianie produktów i usług przeznaczonych dla polskiego konsumenta, charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów. Produkty i usługi biorące udział w konkursie wskazywane są przez ekspertów Instytutu na podstawie stałego monitoringu rynku. Patronat nad wydarzeniem obejmuje minister gospodarki.

Więcej informacji o firmie
Candy to włoska firma produkująca urządzenia AGD, które występują na rynku polskim pod markami Hoover i Candy. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wolnostojące, urządzenia do zabudowy oraz odkurzacze. Najważniejsze atuty firmy to otwartość na najnowsze technologie, dbałość o atrakcyjny design produktów oraz zachowanie wartości ekologicznych. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.candy.pl i www.hoover.pl