plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Cały świat w aparacie

Nowy członek rodziny Hi-Zoom rozszerza zastosowanie systemu GPS w aparatach fotograficznych. Wykorzystanie innowacyjnego systemu Hybrid-GPS umożliwia szukanie, oznaczanie i sortowanie zdjęć. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, zawsze można określić swoją pozycję, nawet gdy sygnał GPS nie dociera do aparatu, np. w tunelu czy jaskini. Ponadto, za sprawą wbudowanego kompasu, Casio Exilim H20G jest w stanie określić kierunek nawet wtedy, kiedy aparat jest wyłączony.

H20G posiada możliwość stałego monitorowania bieżącej trasy podróży, natomiast dzięki wbudowanej bazie zdjęć atrakcyjnych miejsc z całego świata, staje się poręcznym przewodnikiem turystycznym.

Casio Exilim H20G został wyposażony w matrycę o rozdzielczości 14,1 Mpix oraz 10-krotny zoom optyczny z technologią Single Frame SR Zoom, która dodatkowo zwiększa zoom aparatu o 1,5 raza. Oznacza to, że 10-krotny zoom optyczny jest konwertowany do 15-krotnego zoomu cyfrowego, bez utraty jakiejkolwiek jakości obrazu.

Sercem nowego modelu jest Exilim Engine HS, dzięki któremu procesor jeszcze szybciej rozpoznaje i przetwarza obraz oraz optymalizuje ustawienia aparatu do warunków otoczenia. Silnik Casio Exilim H20G dodatkowo obsługuję nową funkcję w fotografii cyfrowej, jaką jest HDR ART. Umożliwia ona jednoczesne nagrywanie filmów i robienie zdjęć.

Do dyspozycji użytkownika oddano także szereg innych, praktycznych funkcji. Dostępna jest m.in. Funkcja Oświetlenia (rozpoznaje i koryguje sytuacje), Auto Focus z auto namierzaniem, udoskonalany Tryb Premium Auto oraz możliwość robienia zdjęć panoramicznych.

Casio Exilim H20G jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny i srebrny. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1399 PLN brutto.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl

Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl