plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Bydgoszcz na celowniku Imperium

Wszystkich chętnych poznania potęgi Mocy (i nie tylko) nie może zabraknąć na paradzie fanów, która przemaszeruje ulicami Bydgoszczy, otwierając imprezę. Kolejne atrakcje będą czekać w centrum kongresowym „Opera Nowa” i na Wyspie Młyńskiej, a wśród nich m.in. pieczołowicie wykonane modele statków z uniwersum Star Wars autorstwa braci Kulesza, pojedynki na miecze świetlne, a także spotkanie ze Staszkiem Mąderkiem, reżyserem „Stars in Black” i Jackiem Drewnowskim, redaktorem Star Wars – Komiks. StarForce 2010 to także walki robotów, zabawa w rysowanie największego komiksu świata, oraz gry i quizy dla najmłodszych adeptów Mocy. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej imprezy www.starforce.eu

Organizatorami StarForce 2010 są Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna, Urząd Miasta Bydgoszcz, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, przy współpracy Bydgoskiego Fanklub Star Wars i Toruńskiego Imperium Star Wars oraz członków Legionu 501 (Polish Garrison) i Rebel legionu (Eagle Base). Patronat nad imprezą sprawuje Polska Organizacja Turystyczna.

StarForce 2010 współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.


StarForce 2010 odbywa się za zgodą firmy Lucasfilm Ltd., która na potrzeby konwentu i jego promocji udzieliła organizatorom zgody na korzystanie ze znaków towarowych i zdjęć pochodzących z sagi Star Wars.
© 2010 Lucasfilm Ltd. All rights reserved. Used under authorization