plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • GT-1580-1
  • G-T1580-2
  • G-T1580-3
  • GT-1580-4
test

Biznes na kółkach Geniusa

GT-1580-1

G-T1580 to funkcjonalna walizka zaprojektowana specjalnie z myślą o ludziach biznesu. Wielość komór oraz przegród pozwala zabrać w służbową podróż wszystkie potrzebne dokumenty, akcesoria biurowe oraz co najważniejsze przenośny komputer. Do walizki zmieszczą się laptopy o wielkości pomiędzy 12 a 15,4 cali oraz inne akcesoria jak np. iPad.

Walizka dzięki zestawowi wytrzymałych kółek oraz regulowanemu uchwytowi pozwoli szybko i sprawnie przemieścić się po dworcu, lotnisku lub innych zatłoczonych miejscach. Konstrukcja G-T1580 została wykonana z trwałego, wodoodpornego poliestru, który chroni zawartość walizki przed wpływem warunków atmosferycznych.

Genius G-T1580 posiada wiele zastosowań. Może zostać podpięta do większej walizki podróżnej, a dzięki specjalnemu uchwytowi w szybki sposób przekształcić się w torbę trzymaną w ręku.

Specyfikacja techniczna:
• Dostosowana do laptopów 12″-15,4″
• Różnorodność komór
• Podwójny zamek
• Regulowana wysokość uchwytu
• Trwała konstrukcja kółek
• Wykonanie z wytrzymałego poliestru
• Wodoodporna konstrukcja