plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • dekoracja 2010   2011 138
  • SWIETA NA STARÓWCE 2010 _127
  • dekoracja 2010   2011 009
  • dekoracja 2010   2011 157
test

Bielsko-Biała w konkursie na najpiękniejsze iluminacje świąteczne

dekoracja 2010   2011 120

Które polskie miasto w okresie Świąt Bożego Narodzenia świeci najjaśniej? Do 15 stycznia 2012 można głosować w ogólnopolskim plebiscycie na najładniejsze dekoracje świąteczne. Bielsko-Biała znajduje się w ścisłej czołówce miast o niepowtarzalnej, świątecznej atmosferze.

Spośród ponad 100 miast w dwuetapowym plebiscycie internauci wybiorą liderów wojewódzkich, a następnie zwycięzcę ogólnopolskiego. W pierwszym etapie zabawy, który trwa do 2 stycznia 2012 r. internauci zadecydują, które z 16 miast (po jednym z każdego województwa) przejdzie do finału. Następnie do 15 stycznia odbędzie się głosowanie w finale plebiscytu. Wygra miasto, które posiada najładniejsze oświetlenie świąteczne w całej Polsce.

Zwycięzca całego plebiscytu „Świeć Się”, poza tytułem miasta o najpiękniejszych iluminacjach świątecznych, otrzyma energooszczędny sprzęt AGD z przeznaczeniem na dowolny cel społeczny.

Spacerując po ulicach Bielska-Białej czuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, dlatego cieszę się, że nasze miasto bierze udział w tegorocznej edycji zabawy „Świeć się” -  Anna Zgierska, Naczelnik Wydziału Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej – Mam nadzieję, że mieszkańcy i turyści docenią magię miasta w tegorocznej, świątecznej oprawie. Dlatego  zachęcam wszystkich do oddania głosu właśnie na stolicę Podbeskidzia.

Plebiscytowi towarzyszą świąteczne konkursy fotograficzne, m.in. konkurs „Moje Miasto” na najładniejsze zdjęcie świątecznych iluminacji miejskich, konkurs „Mój Dom” na  zdjęcia własnej choinki lub przyozdobionego świątecznie ogrodu czy balkonu. Natomiast konkurs „KreAkcja!” to szansa na wykazanie się kreatywnością podczas fotografowania: liczą się  nietypowe ujęcia oraz malowanie światłem, by oddać świąteczny klimat. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. telewizor 3D, iPad2 i iPhone 4S.

Więcej informacji o zabawie można znaleźć na: www.SwiecSie.pl oraz na www.facebook.com/swiecsie.