plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • Bielsko-Biala_LOGO
test

Bielsko-Biała w kadrze młodych filmowców

Kamera_Film_1

Jeszcze do 12 grudnia można składać w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej prace na konkurs na film promocyjny miasta. Główną nagrodą jest 5 000 zł. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem młodych amatorów i zapaleńców filmu.

Film powinien w sposób nowatorski i oryginalny ukazywać specyfikę, walory i niepowtarzalność Bielska-Białej – wyjaśnia Anna Zgierska, Naczelnik Wydziału Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej – Liczymy na kreatywnych amatorów, którzy pokażą Bielsko-Białą swoimi oczami. Czekamy na prace, które oddają klimat miasta oraz miejsc popularnych wśród młodzieży. Konkurs skierowany jest nie tylko do mieszkańców, ale także do turystów oraz miłośników stolicy Podbeskidzia.

Film promujący miasto powinien trwać maksymalnie 8 minut. Można nakręcić go kamerą, aparatem cyfrowym lub telefonem komórkowym. Również formaty są dowolne: MPEG4, Divx, Xvid lub .MOV czy .AVI. Ważne, by obraz nie zawierał treści dyskryminujących, nie naruszał czyjejś godności ani nie ranił przekonań religijnych lub politycznych.

Prace należy składać do 12 grudnia 2011 roku w zamkniętych kopertach, w Wydziale Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, pl. Ratuszowy 5, pokój 302, do godz. 10.00. Na kopercie należy umieścić informację o liczbie znajdujących się w niej prac oraz nagłówek: „konkurs na film promocyjny Bielska-Białej”.

Dla zwycięzców przewidziane są następujące nagrody: I miejsce – 5.000 PLN, II miejsce – 3.000 PLN, III miejsce – 2.000 PLN.

Więcej o konkursie oraz regulamin konkursu znajduje się na: http://bielsko-biala.eu/web/index.php?option=com_content&task=view&id=2219&Itemid=1