plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

 • Legalo
test

Apple i Samsung razem

Legalo

LEGALO – dystrybutor oprogramowania dla uczniów i studentów poszerza swoją ofertę o akcesoria dla produktów firm Apple i Samsung.

 Rozszerzenie asortymentu, to efekt współpracy z Belkin – producentem specjalizującym się w produkcji dodatków do iPhonow, iPadów czy iPodów, a także urządzeń firmy Samsung. Tym samym w ofercie LEGALO, poza programami Adobe i Microsoft, znajdą się miedzy innymi designerskie pokrowce, opaski sportowe do Samsunga Galaxy S2 oraz samochodowe nadajniki radiowe do iPhone`a

 Jedną z nowości w ofercie LEGALO jest eleganckie etui z zintegrowaną klawiaturą do iPada 2 typu tru-type-keyboard, która posiada wygodne odstępy między klawiszami.

 Celem nowej oferty jest stworzenie  dostępu do oryginalnych produktów w korzystnych cenach przy zachowaniu ich wysokiej jakości.

 Współcześni 20 czy 30-latkowie podróżują częściej i dłużej czy to z rodziną, przyjaciółmi bądź zawodowo. Coraz częściej czas spędzony w podróży wykorzystują na pracę, naukę bądź rozrywkę. Dlatego też możliwość wykorzystania praktycznych akcesoriów, poprawiających wygodę i standard użytkowy staje się kluczowa – komentuje Björn Orth, dyrektor sprzedaży sklepu internetowego LEGALO.

 Na wszystkie produkty będące w ofercie LEGALO, obowiązują obecnie rabaty. Dodatkowo oferowane programy są objęte licencjami edukacyjnymi i umożliwiają korzystanie z nich także w celach komercyjnych .

 Więcej informacji na www.legalo.pl

 

O LEGALO.eu

Niemiecka firma LEGALO GmbH & Co. KG, istnieje na rynku od kwietnia 2011 roku. Jej celem jest docieranie do użytkowników w całej Europie i uświadamianie im szkodliwości nielegalnego oprogramowania w edukacji, przy równoczesnej szerokiej ofercie oprogramowania komputerowego w specjalnych cenach. Uczniowie, studenci i nauczyciele mogą korzystać z firmowych sklepów internetowych, znajdujących się już w dziesięciu krajach Europy Wschodniej. Proces zakupów w nich jest prosty, podobnie jak wersyfikacja statusu ucznia, studenta, bądź nauczyciela.