plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Aparat szybszy niż bolid F1

Aktywacja trybu High Speed odbywa się przy pomocy specjalnego przycisku. W trybie zdjęć seryjnych FH25 potrafi wykonać do 30 zdjęć na sekundę, każde w rozdzielczości do 9 megapikseli. Ustawienia można dobierać także w taki sposób, by, przykładowo, wykonać 10 zdjęć w 3 sekundy. Ponadto, nowość umożliwia rejestrowanie ruchu, który jest niedostrzegalny dla ludzkiego oka, a szeroki zakres oferowanych prędkości pozwala uchwycić każdą chwilę.

Sercem hi-speedowego FH25 jest 10,1-megapikselowa matryca CMOS o wysokiej czułości. Dzięki niej uzyskiwanie ostrych i nasyconych kolorami zdjęć nie stanowi problemu. Uzupełnia ją 26-milimetrowy, szerokokątny obiektyw wraz z 20-krotnym zoomem optycznym, z mechaniczną stabilizacją obrazu. Wspólnie gwarantują przybliżenie nawet najbardziej oddalonych punktów oraz właściwe ujęcie np. architektury zwiedzanego miasta.

Aparat wyposażono w jasny, 3-calowy wyświetlacz Super Clear LCD o dużym kontraście. Dostępnych jest także pięć nowych programów BEST SHOT high speed, które pomogą dopasować ustawienia do panujących warunków. Dopełnieniem całości jest funkcja BEST SHOT high speed lighting, eliminująca problem zaciemnionych lub prześwietlonych obiektów.

Sugerowana cena detaliczna aparatu Casio Exilim EX-FH25 wynosi 1990 PLN brutto.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl

Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl