plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Algorytm na sukces

2 listopada rozpoczęło się głosowanie na najlepsze filmy tegorocznej edycji konkursu „Matma mnie kręci”. Najlepsze produkcje, które przejdą do ścisłego finału wybiorą Internauci.

Podobnie, jak w pierwszych dwóch edycjach, tak i w trzeciej, nie zabrakło ciekawych scenariuszy i pomysłów realizatorskich, które pokazują, że matma nadal kręci młodych ludzi w całej Polsce. Niech potwierdzeniem tego będzie liczba wyświetleń przesłanych filmów na kanale konkursu w portalu YouTube, która obecnie sięga 250 tys.

Głosy Internautów, jak przystało na konkurs filmowo-matematyczny, będą liczone według unikalnego algorytmu.

Jesteśmy świadomi tego, że istnieją metody dodatkowego promowania swoich filmów na YouTube. Dlatego, też, by wszyscy mieli jednakowe szanse, po raz kolejny opracowaliśmy innowacyjny algorytm W((2P+20)/(N+20))^3, który uwzględnia nie tylko popularność materiału, ale także jego wartość artystyczną. Szczegółowe informacje o tym jak powstawał algorytm, można znaleźć na stronie www.kalkulatory.pl – mówi Piotr Tomczak z firmy Casio, twórca algorytmu i pomysłodawca konkursu.

Najlepsze filmy przejdą do ścisłego finału, spośród których jury wybierze tegorocznego zwycięzcę „Matma mnie kręci”, który otrzyma nagrodę w postaci 10 tys. złotych.

Głosowanie trwa do końca listopada na specjalnym kanale konkursu, który znajduje się pod adresem: www.youtube.com/Kalkulatory

 

O firmie CASIO

Casio – to światowy lider w produkcji nowoczesnych kalkulatorów.
Ideą funkcjonowania firmy Casio na rynku jest aktywny udział w życiu społeczeństwa głównie poprzez wspieranie badań edukacyjnych w zakresie stosowania nowych technologii w nauczaniu.
Na przestrzeni ponad 41 lat obecności na światowym rynku elektroniki użytkowej, firma sprzedała ponad miliard kalkulatorów na całym świecie. Dystrybutorem kalkulatorów Casio na Polskę jest firma ZIBI S.A.