plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Agrotravel 2010: 500 biletów w prezencie

W najbliższy piątek (9.04) w Kielcach rozpoczną się targi AGROTRAVEL – największy kiermasz ofert agroturystycznych. Z tej okazji Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas ufundował 500 biletów wstępu. Goście, którzy przybędą na targi będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertą turystyczną gospodarstw m.in. z Polski, Mołdawii i Bułgarii, ale także wziąć udział w unikalnych pokazach rękodzieła i rzemiosła. Na odwiedzających czekają również regionalne specjały – ciasta, nalewki, wyroby wędliniarskie oraz występy zespołów folklorystycznych i liczne konkursy.

Bilety wstępu można odebrać w siedzibie Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Kielcach przy ul. Sienkiewicza 29, w dniach 8-10.04.2010, w godzinach 9.00-18.00.

Targi AGROTRAVEL 2010 odbędą się w dniach 9-11.04.2010, w pawilonie A Targów Kielce. Bilet uprawnia do wejścia na wszystkie imprezy organizowane w tym czasie w Targach Kielce.

Z uwagi na fakt, iż ilość bezpłatnych biletów jest ograniczona (500 szt.) można pytać telefonicznie o ich aktualną dostępność pod numerem telefonu 41 348 00 60. Więcej informacji o wydarzeniu na www.agro.travel oraz www.rot.swietokrzyskie.travel.