plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

600 inspiracji w Kielcach

Święto mody rozpocznie się już w czwartek 5 listopada, pokazem filmu „Śmierć Gianniego Versace”. Natomiast 6 listopada o godzinie 16 w hali Targów Kielce zacznie się pokaz projektów biorących udział w konkursie. W tym roku OFF Fashion może poszczycić się rekordem – do organizatorów wpłynęło 201 zgłoszeń z czego do półfinału zakwalifikowano 153.
 

Propozycje projektantów z kraju i z zagranicy będzie oceniać profesjonalne jury. W rolę sędziów wcielą się znane i cenione osobowości ze świata mody, m.in.: profesor Barbara Hanuszkiewicz – wykładowca Akademii Sztuk Pięknych, projektanci Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski i Mariusz Przybylski oraz popularny stylista Tomasz Jacyków.
 

Wielki finał konkursu odbędzie się w sobotę, 7 listopada, w Kieleckim Centrum Kultury o godzinie 19. Dodatkową atrakcją, będzie pokaz kostiumów operowych. Tym razem, będą one pochodzić z Opery Wrocławskiej, ze spektaklu „Borys Godunow”. Wieczór uświetni występ Justyny Steczkowskiej.

OFF Fashion to najbardziej otwarty konkurs w kraju. Wiele konkursów dyskwalifikuje za wiek lub brak wykształcenia artystycznego. Kielce dają szansę każdemu – na jednej płaszczyźnie do rywalizacji stają profesjonalni projektanci z projektantami amatorami – podkreśla projektantka Jolanta Tutaj, półfinalistka 1 i 3 edycji konkursu.

Szczegółowy plan imprezy oraz zdjęcia zwycięzców z poprzednich edycji, można znaleźć na swietokrzyskie.travel

Tegorocznej edycji będą towarzyszyły Targi Mody Ślubnej (6-8 listopad), których organizatorami są Targi Kielce oraz Perfect Moments (http://www.perfectmoments.pl/). Jedną z atrakcji będą bezpłatne warsztaty tańca dla nowożeńców, które poprowadzi Edyta Herbuś wraz z partnerem Tomaszem Barańskim.