plane

Blog

test

16GB w dwóch kościach od GeILa

EVO CORSA SIDE

GeIL wprowadza do polskich sklepów najnowsze moduły pamięci DDR3, serii Enhance Evo Corsa.  Zestaw składa się z dwóch kości po 8GB o taktowaniu 1333MHz.

Nowe moduły powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Rozłożenie pamięci 16GB na dwie kości pozwoli na łatwiejszą rozbudowę innych podzespołów. Taki podział oraz taktowanie 1333MHz przekłada się również na większą wydajność podczas korzystania z wymagających aplikacji, programów graficznych i gier komputerowych.

Pamięci Evo Corsa przygotowane są do stabilnej pracy przy wysokich ustawieniach. Tak jak poprzedni model Evo Two, Evo Corsa również posiadają radiatory zaprojektowane w technologii MTCD (Maximum Thermal Conduction Dissipation Technology), dzięki której moduły są lepiej chłodzone i bardziej wydajne.

Dodatkowo nowe pamięci przechodzą próbę wytrzymałościową w technologii Die-Hard Burn-in. DBT to seria rygorystycznych kontroli, mająca na celu przedwczesną eliminację wadliwych układów.

Cena nowego zestawu GeIL Enhance Evo Corsa 16GB 1333MHz wyniesie około 879 PLN. Pamięci są objęte dożywotnią gwarancją producenta.