plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

test

„Mamo, Tato! Spędź ze mną czas” w Bielsku-Białej

ikona_mamo_tato

Już w najbliższą sobotę, 31 marca 2012  w Bielsku-Białej, odbędzie się akcja „Mamo, Tato! Spędź ze mną czas”. Wydarze­nie to będzie składać się z kilkudziesię­ciu bezpłatnych warsz­tatów dla całych rodzin, porad ekspertów, „gier bez prądu” i wielu innych atrakcji. Nie zabraknie również edukacyjnych warsztatów kulinarnych oraz porad dietetyka, organizowanych przez Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Śniadanie się opłaca”.

Jak kreaty­wnie spędzić czas z własnym dzieckiem? Co przygotować na śniadanie, by było smaczne i zdrowe? Czy z przed­miotów codzi­en­nego użytku można wyczarować zabawki? Na te oraz inne pytania odpowiedzą eksperci podczas bezpłatnych warsztatów „Mamo, Tato! Spędź ze mną czas”, które mają zachęcić  rodziny do wspól­nego, kreaty­wnego spędzenia czasu z włas­nymi dziećmi.

Na wszystkich, którzy przyjdą w najbliższą sobotę do Domu Żołnierza, przy ulicy Broniewskiego 27 w Bielsku – Białej będą czekać liczne atrakcje. Zajęcia plastyczne oraz taneczne, bezpłatne porady ekspertów dziecięcych, a także liczne gry i zabawy dla dzieci to tylko niektóre z nich. Podczas akcji będzie można również skorzystać z porady dietetyków oraz uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, podczas których w ciekawy sposób będzie można ułożyć posiłek nawet dla największego niejadka.

W czasach dużej popularności żywności typu Fast food dzieci niechętnie sięgają po wartościowe i zdrowe produkty, a zabiegani rodzice zazwyczaj  nie mają czasu w ciągu tygodnia na przygotowywanie śniadań dla swoich pociech. Nieprawidłowe nawyki żywieniowe skutkują zwykle otyłością, która zaczyna się niewinnie, ale w konsekwencji prowadzi do poważnych dolegliwości i problemów zdrowotnych – mówi Małgorzata Sienkiewicz, dyplomowany technolog żywności, specjalista z Zakładów Tłuszczowych „Bielmar”, partner akcji „Mamo, Tato! Spędź ze mną czas” –  Dlatego już od trzech lat uczymy zasad prawidłowego odżywiania w ramach programu edukacyjnego „Śniadanie się opłaca” skierowanego zarówno do młodszych, jak i starszych Polaków. Już dziś zapraszamy do Bielska-Białej, gdzie  w ostatnią sobotę marca  nasi wyspecjalizowani dietetycy odpowiedzą na wszystkie pytania i udowodnią, że zdrowe odżywianie na pewno nie jest nudne, a przede wszystkim smaczne.

 Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: zapisy@​studiomikstura.​pl. Dla osób, które nie zdążą sie zapisać,  na miejscu będzie czekać  wiele otwartych atrakcji i warsz­tatów dla całej rodziny.

 Więcej informacji o akcji „Mamo, Tato! Spędź ze mną czas” na stronie: www.babskiebielsko.pl/nasze-akcje/mamo-tato.html.